menu
Tvůjlék.cz

Únava a vyčerpání

 

Každý z nás někdy bývá unavený. Někdo méně, jiný více. Je zcela běžné, že se unavíme po náročném dni, po velkém sportovním výkonu, po náročné činnosti či po těžkém jídle. Někdy se může jednat o únavu, která doprovází určitá roční období a která je mnohdy příznakem sezónních depresí. Někdy jde o fyzické, psychické nebo sociální vyčerpání.

Chronická únava

Někdy se však dostaví únava, která vás doprovází každým dnem. Ráno nemůžete vstát z postele, vaše nohy a ruce jsou ochablé a víčka těžká. Večer jste jako tělo bez duše a snažíte se bezduše doploužit do postele. Pokud se s takovou únavou setkáte, pak vězte, že nejste jediní, které chronická únava trápí. Všeobecně představuje chronická únava jeden z nejčastějších důvodů, proč lidé vyhledávají své praktické lékaře.

Měli bychom pro vás řešení v podobě vitamínů a minerálů. Vhodný přípravek, který posiluje tělesné i duševní funkce a vitalitu . Je jím GERIAVIT PHARMATON.

Při vyčerpání doporučujeme MAGNE B6 FORTE doplněk stravy od firmy SANOFI.

A pro lepší obranyschopnost antioxidant ČAGA REISCHI A RAKYTNÍK od TEREZIA COMPANY.


Kontaktní formulář
Související články

Podpora imunity

7. 12. 2018   Imunitní systém je složitý mechanismus, který tvoří propojené činnosti různých obranných buněk (leukocyty, lymfocyty, makrofágy, neutrofily a další),...

Podpora imunity

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace