menu
Tvůjlék.cz

Jsme vaše online lékárna

Začínali jsme v roce 1994, kdy jsme založili naši první kamennou lékárnu U Bílého hada. Lékárna pro nás není pouze místem, kam si přijdete vyzvednout svoje léky. Kromě základní farmaceutické péče, jakou je výdej léků na lékařský předpis, prodej volně prodejných léků a potravinových doplňků, se zaměřujeme na poradenství.

Každý pacient je pro nás důležitý, a proto si zakládáme na osobním přístupu ke každému z vás. Tím se lišíme od řetězcových lékáren, které tvrdě prosazují záměnu léků za účelem dosažení vyššího zisku.

 

Seznamte se s PharmDr. Stanislavem Malinským

PharmDr. Stanislav Malinský je zakladatelem lékáren U Bílého hada, U Marka a Kuklenka. Promoval v roce 1984 a získal atestaci I. stupně a nástavbu z biochemie a imunotoxikologie. Už na gymnáziu tíhnul k přírodním vědám. Tento zájem přerostl ve studium farmacie na Universitě Karlově v Hradci Králové.

„Na farmacii mě baví, že je to živý, stále se vyvíjející obor. Bez nadsázky jeden z nejdynamičtějších oborů současnosti. Vývoj moderních léků a současné využívání přírodních léčiv je stále fascinující.

Samozřejmě jsme v začátcích museli překonat spoustu překážek. Mimo finančních problémů také nedůvěru lidí v soukromé lékárny. Báli se, že u nás budou za všechno platit.“

A jak PharmDr. Malinský relaxuje? Sportem – na horách nebo na fotbale. Také se rád potápí.

 

Kdo se o vás postará v naší online lékárně?

  • PharmDr. Stanislav Malinský - odborný zástupce
  • Mgr. Simona Pražáková - vedoucí lékárnice
  • Mgr. Eva Malinská - lékárnice
  • Nina Bičišťová, DiS. - diplomovaná farmaceutická asistentka
  • Pavla Hegerová - farmaceutická - laborantka
  • Jana Luňáková - farmaceutická - laborantka
  • Marek Malinský - podpora e-shopu, komunikace

Jsme tu pro vás! Máte dotazy ohledně e-shopu tvujlek.cz? Jsme vám k dispozici každý pracovní den od 7:00 - 16:00 hodin na telefonu +420 495 493 156 nebo nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese tvujlek@info.cz.

Jak funguje naše online lékárna?

Abychom vám poskytli maximální servis, ke kamenným lékárnám jsme založili také online lékárnu. Vycházíme tak vstříc pacientům, kteří již hledají konkrétní produkt za co nejvýhodnější cenu a chtějí nakoupit z pohodlí svého domova.

Objednané zboží vám doručíme buď poštou nebo si ho můžete osobně vyzvednout v našich kamenných lékárnách.

Najdete nás také na sociálních sítích

Facebook: 

Instagram   

 

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace