menu
Tvůjlék.cz

Namáhaná pleť v zimním období

Naše pleť je v zimě mnohem citlivější a díky přechodům ze zimy do tepla se vysušuje, ztrácí na elasticitě i zářivém vzhledu. Ale nemusí být zašedlá až do jara. Nauč se o ni správně starat a nedej mrazu šanci. Jak předejít drobným vadám? Vyhraď si několik minut denně sama pro sebe a věnuj je své pleti. Tady máš základní pravidla pro dokonalou pleť i v zimě:

PITNÝ REŽIM

I v zimním období je nutné dodržovat pitný režim. Pijte pravidelně čistou vodu, ale i vodu s obsahem přírodních minerálů.

HYDRATACE

Zima pokožku vysušuje možná i více než sluneční paprsky. Tím, že budete pokožku hydratovat, nebudou se na ní tvořit ošklivé šupinky a zmírní se také problémy s vysoušením pleti nebo s ekzémy. Podle odborníků by zimní krém měl nejen hydratovat, ale také vyživovat a měl by být mastnější než ten, co používáme v létě. Nesmíme zapomínat na dětskou pokožku, je jemnější a tedy i citlivější než pokožka dospělého člověka. Proto bychom chtěli doporučit dětskou kosmetiku  BÜBCHEN - ZIMNÍ KRÉM. Pro dospělé kosmetiku BIODERMA ABCDerm Cold Cream krém.

PÉČE O POKOŽKU V NOCI

Nezapomínejte, že i na noc potřebuje pokožka své ošetření. Pro péči o pokožku v noci doporučujeme BIODERMA Sensibio forte krém 40 ml.

RUCE A RTY

Pečujte v zimě i o své ruce a rty.

Vhodné krémy na ruce pomohou vaši pokožku zvláčnit. Například BIODERMA Atoderm Handcreme - krém na ruce 50ml. I vaše rty potřebují v zimním období ochranu. Vyzkoušejte BIODERMA Atoderm tyčinka na rty 4g. Spolehlivě ochrání vaše rty před nepříznivými vlivy v zimních měsících.

 


Kontaktní formulářTento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace