menu
Tvůjlék.cz
  • Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů a zad.
Kód: 2918846
Výrobce: BAYER
  • 151,31 Kč

  • Bez DPH: 137,55 Kč

Není skladem


Podrobné informace

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Krátký text

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů a zad.

Užití

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů a zad.Užití je možné i při chřipkovém syndromu.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 16 let Dávka 500-1000 mg kyseliny acetylsalicylové (1-2 tablety) se může užívat v časových odstupech 4 až 8 hodin. Maximální denní dávka 4 g léčivé látky se nesmí překročit.

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Dospívající od 12 do 16 let smí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Dávkování vždy určí lékař. Při podání kyseliny acetylsalicylové dětem a dospívajícím v průběhu horečnatého onemocnění hrozí vznik Reyova syndromu.

Složení

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 500 mg. Pomocnými látkami jsou celulóza a kukuřičný škrob.

Další podrobné informace najdete v příbalovém letáku.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý

Lidé také kupují

Bioaktivni Q10 Uniquinol 100mg cps.30

Kapsle s obsahem 100 mg koenzymu Q10 a 12 mg vitaminu C. Aktivní forma koenzymu Q10 (ubiquinol) s vi..

715,14 Kč

Skladem < 50 kusů

Geladrink nápoj Jahoda 280g

..

596,18 Kč

Skladem 9 kusů

Valetol por.tbl.nob.24

Valetol užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech poh..

77,14 Kč

Skladem > 50 kusů

Čaj BronchoTea Dých.cesty 20x1,5gAPOTHEK

Čaj BronchoTea Dých.cesty 20x1,5gAPOTHEK..

38,16 Kč

Skladem 8 kusů

Apo-Ibuprofen Rapid cps.10x400mg

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg je protizánětlivý, tlumí bolest a snižuje horečku...

52,00 Kč

Skladem > 50 kusů

Fenistil 1mg/g gel 1x50g

Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Obsahuje silné antihistaminikum. Nejčastěji se p..

234,36 Kč

Skladem > 50 kusů

Límec Cellacare Cervical an.tvar10cm/1ks

..

177,10 Kč

Není skladem

Bio-Kult '14' probio 60cps

Bio-Kult je vědecky vyvinutý, přirozeně účinný doplněk stravy, který obsahuje 14 kmenů specifických ..

381,87 Kč

Skladem < 50 kusů

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace