menu
Tvůjlék.cz
  • Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.100x400mg

Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.100x400mg

Horečnaté stavy a zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích, bolesti zad, hlavy, zubů, bolestivá menstruace.
Kód: 8594158130723
Výrobce: APOGEPHA
SÚKL: 0125526
  • 129,35 Kč

  • Bez DPH: 117,59 Kč

Skladem > 50 kusů


Podrobné informace

Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.30x400mg

Krátký text

Horečnaté stavy a zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích, bolesti zad, hlavy, zubů, bolestivá menstruace.

Užití

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivá látka s výrazným analgetickým a antipyretickým účinkem. V nižších dávkách působí analgeticky, ve vyšších i protizánětlivě. Po perorálním podání se rychle a dobře vstřebává, vrcholu plazmatické koncentrace při podání nalačno dosahuje již za 45 minut, při podání s jídlem cca za 1-3 hodiny.
Symptomatická léčba zánětlivých a degenerativních kloubních chorob, jako je např. revmatoidní artritida nebo osteoartróza. Distorze kloubů, zhmoždění pohybového aparátu. Horečnaté stavy a zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích, bolesti zad, hlavy, zubů, bolestivá menstruace.

Ibuprofen by neměl být podáván v průběhu těhotenství, ve 3. trimestru je kontraindikován; kojení není nutné přerušit v případě krátkodobého užívání za dodržení doporučené dávky.

Dávkování


Apo-Ibuprofen užívají dospělí a dospívající 3krát denně nejdříve však po 4-6 hodinách. Přípravek není určen dětem do 12 let.

Při podání nalačno nastupuje účinek rychleji. Při gastrointestinálních obtížích se doporučuje zapíjet přípravek mlékem nebo podávat s jídlem.

Složení

Cellulosum microcristallinum, Carmellosum natricum conexum, Magnesii stearas, Silica colloidalis anhydrica, Hyprolosum, Macrogolum 800, Titanii dioxidum, Flavi orangeati lacca aluminica.

 

Další podrobné informace naleznete v příbalovém letáku.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý

Lidé také kupují

Akce
Ibalgin krem drm.crm. 1x50gm

Ibalgin krém je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů ..

85,47 Kč

Není skladem

Inkont.kalh.MOLICARE MOBILE 5kap.Med14ks

Navlékací kalhotky MOLICARE MOBILE pro osoby se středním a těžkým únikem moči. Kalhotky bezpečně saj..

248,99 Kč

Skladem > 50 kusů

Diorex 450mg/50mg por.tbl.flm.60

Diorex je český doplněk stravy, vyrobený ve Vysokém Mýtě. Diorex obsahuje mikronizovanou purifikovan..

222,18 Kč

Skladem > 50 kusů

Organyc vložky z biob.slipové slabé,24ks

Dámské menstruační vložky ze 100% bio bavlny. Vhodné na denní použití. Organyc je první ženská hygie..

108,05 Kč

Skladem < 50 kusů

Imodium por.cps.dur.20x2 mg

..

138,60 Kč

Není skladem

Aspirin Protect 100mg tbl.ent.50x100mg

Chrání před ucpáváním tepen a tvorbě krevních sraženin..

86,63 Kč

Není skladem

MedPh Vápník 400mg Mg+Zn+vit.D tbl.eff20

..

53,95 Kč

Není skladem

ALOE VESTA pena telova 236 ml

..

269,34 Kč

Není skladem

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace